Magnolia

Restauracja MAGNOLIA to doskonałe miejsce na wesele w Kutnie. Dysponujemy dwiema salami o łącznej powierzchni 1200 m2. Organizujemy zarówno kameralny obiad weselny jak i całonocne, duże wesela z tańcami. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe przyjęcie weselne na kilka czy kilkanaście osób oraz duże do 600 gości.

Nasz zespół tworzy doświadczona kadra, która służy życzliwą i profesjonalną opieką. Z zamiłowania do kuchni, stworzyliśmy menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na produkty najwyższej jakości oraz na własne, domowe wyroby. Nasz Szef Kuchni jest w stanie przygotować wszystko, czego zażyczą sobie nasi goście.

  • Status Sala eventowa/hotel
  • MiastoKutno
  • UlicaBitwy pod Kutnem 22
  • Pokoje hotelowe12
  • Miejsca parkingowe115

Wesela

Restauracja MAGNOLIA to doskonałe miejsce na Twoje wesele. Dysponujemy dwiema wyjątkowo urządzonymi salami. Zorganizujemy zarówno kameralny obiad weselny jak i całonocne, duże wesela z tańcami.  MAGNOLIA Kutno zaprasza

Wesela Magnolia Kutno

Decydując się na naszą restauracje, Państwo Młodzi mogą nam powierzyć organizację całego przyjęcia, łącznie z zapewnieniem oprawy muzycznej, kompozycji kwiatowych, wystroju restauracji i dekoracji stołów. Oczywiście Para Młoda może zorganizować przyjęcie weselne we własnym zakresie, zapewniając przy tym wybrane elementy organizacyjne. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Wybierając naszą ofertę nie muszą się Państwo o nic martwić. Ze względu na nasze duże doświadczenie w zakresie kreatywnego planowania atrakcji, z całą pewnością staniemy na wysokości zadania i zapewnimy niezapomniane wrażenia. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie zrobić obiad weselny, całonocne przyjęcie w Kutnie, to już znasz odpowiedź. MAGNOLIA Kutno.

Komunie i chrzciny

Zarówno chrzciny, jak i komunie są bardzo ważnymi uroczystościami w życiu dzieci i ich rodziców. Eleganckie wnętrza MAGNOLII doskonale wpisują się w charakter takich przyjęć. Magnolia ze względu na atrakcyjną lokalizację jest najlepszą restauracją na komunie i chrzciny.

Przyjęcie komunijne jest wspaniałą okazją do uczczenia w rodzinnym gronie tak ważnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie przez dziecko Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki wyjątkowemu wystrojowi i doskonałej kuchni MAGNOLIA, jest idealnym miejscem na komunię w Kutnie. Naszą mocną stroną jest smaczna, lekka kuchnia opierająca się na tradycyjnych przepisach, a także serwowanie potraw w nowoczesny i wykwintny sposób. Najmłodsi uczestnicy na pewno ucieszą się z pysznych, domowych lodów lub deserów z owocami. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, ale jesteśmy w stanie dostosować menu komunijne do Państwa preferencji, a także pomóc w kwestii wyboru potraw i ich ilości. Dodatkowo sala na komunie zawsze jest przygotowana pod odpowiednią ilość gości. Wyjątkowa atmosfera, elegancki wystrój stołów i wyśmienite potrawy sprawią, że przyjęcie komunijne w naszym lokalu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Magnolia Kutno

Przyjęcia okolicznościowe

Magnolia jest idealnym miejscem na urodziny, osiemnastkę lub rocznicę ważnego wydarzenia. Posiadamy bogatą ofertę dla osób, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe w mieście Róż.

Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia dla kilku osób, jak i duże imprezy okolicznościowe. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją dodatkowych atrakcji lub przygotujemy aranżację wnętrza zgodnie z wytycznymi Klienta. Jesteśmy elastyczni także w kwestii cateringu, który możemy dostosować do charakteru imprezy i preferencji Klienta. Urodziny, osiemnastki i rocznice to nasza specjalność. Decydując się na zorganizowanie imprezy w Magnolii mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”. Organizujemy w naszym lokalu zarówno imprezy urodzinowe dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy na niepowtarzalne przyjęcia okolicznościowe.

Lokalizacja